یا الله!

تنها پشتیبان و امید و پناهم تو هستی. إلهی به امید خودت. به امید تو روزم را آغاز میکنم و به امید تو زنده ام و به امید تو حرکت میکنم و به امید تو نفس می کشم. تنها امیدم برای ادامه زندگی ام تو هستی.

خدایا شکرت. خدایا از تو متشکرم. خدایا شکرت.

هرآنچه تو خود میخواهی بر من لطف و کرم نمایی، همان است و همان لطف و احسان و نیکویی ست و همان لطف و بخشش و برکت و بزرگواری. به امید کرم و بخشش تو نه به امید هیچیک از بندگان یا آفریدگان تو. به امید تو نه به امید خلق تو. به امید تو نه به امید هیچ کس و هیچ چیز دیگر.

هرچه تو بخواهی لطف است و کرم است و بزرگواری. پس هر چه تو بخواهی نه آنچه که خلق تو بخواهند. هرچه تو بخواهی نه هرچه مردم بخواهند.

راضی ام به رضای تو.

هر آنچه که تو خود در حد و شأن آنی بر من بنده ات نازل فرما نه آنچه را که من در حد و شأن آنم.

إلهی آمین.

خدایا من تو را احترام میگذارم. تو را سپاس می گذارم. تو را شکر میگذارم و تو را دوست می دارم.

وبسایت شرکت مهندسی سبزاندیشان صنعت

وبلاگ شخصی مهدی تقوی نوقابی تو ,امید ,خدایا ,لطف ,کرم ,بخواهی ,به امید ,امید تو ,تو را ,تو نه ,و بهمنبع

دعای روز دوشنبه

دعای روز سه شنبه

مناجات صبحگاهی امروز من

دعاي روز يكشنبه

دعای روز شنبه

مناجات صبحگاهی 1 من

مناجات صبحگاهی 2 من

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی قطعات بیل مکانیکی Pc600 بهترین سایت braelynnta1n0l paikka پویان فلزیاب sullivanhtyzn337 Webbplats لوازم برقی خانه کانال یازدهم انسانی،کانال تلگرام یازدهم انسانی،گروه یازدهم انسانی نمایندگی لوازم یدکی لودر 600 سیما دانلود | دانلود فیلم و سریال ایرانی جدید بهترین بازی ها در سایت شاهین کینگ