به نام خداوند بخشنده مهربان.

ستایش مخصوص خداوندیست که هنگامی که آسمانها و زمین را آفرید، احدی شاهد او نبود. و هنگامی که جانداران را ایجاد کرد یاوری نگرفت. در پرستش انبازی ندارد و در یکتاییش پشتیبانی نخواهد. زبانها از بیان حقیقت وصفش درمانده و خردها از کنه معرفتش وامانده و گردنکشان در برابر عظمتش فروتن اند و چهره ها از بیم او متواضع و هر بزرگی در برابر بزرگی اش تسلیم گشته است. ستایش پیوسته و پیاپی و پایدار و دنباله دار تنها توراست و رحمت همیشگی و درود جاودان و بی پایان او بر رسولش باد.

بار خدایا! ابتدای امروزم را خیر و میانه اش را رستگاری و پایانش را کامیابی قرار ده و پناه می آورم به تو از روزی که آغازش شیون و میانه اش بیتابی و پایانش دردمندی ست.

خدایا از تو آمرزش میطلبم به خاطر هر نذری که کردم و هر وعده ای که دادم و هر پیمانی که بستم و سپس به آن وفا نکردم

و ادای حقوق بندگانت را که برعهده دارم از تو درخواست میکنم. پس هر بنده ای از بندگانت یا هر کنیزی از کنیزانت که او را نزد من حقی پایمال شده باشد که در آن به جان یا آبرو یا مال یا خانواده اش یا فرزندش ستم روا داشته ام یا غیبتی از او کرده ام یا بر اثر میل خود یا خواهش دل یا تکبّر یا غضب یا خودنمایی یا عصبانیت بر او باری نهاده ام، این بنده یا کنیزت غایب باشد یا حاضر، زنده باشد یا مرده، دستم کوتاه شده و وسعم نمی رسد به پرداخت آن حق یا طلب، .

وبلاگ شخصی مهدی تقوی نوقابی اش ,تو ,بنده ,بزرگی ,خدایا ,میانه ,و هر ,و میانه ,در برابر ,میانه اش ,و پایانشمنبع

دعای روز دوشنبه

دعای روز سه شنبه

مناجات صبحگاهی امروز من

دعاي روز يكشنبه

دعای روز شنبه

مناجات صبحگاهی 1 من

مناجات صبحگاهی 2 من

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تدریس خصوصی سواد آموزی و معلم خصوصی سواد آموزی دانلود رایگان مقاله اجاره انواع ماشین نظافت آسان و مدرن سلامتی شما آرزوی ماست بهترین سایت مدارس 98 پی سی دانلود سایت ادبی شهید رابع استهبان غمگین عاشقانه for mhy