به نام خداوند بخشنده مهربان.

به نام خدایی که جز به فضل و بخشش او امید نبستم و جز از عدالت او نهراسم و جز به سخن او اعتماد نکنم و جز به ریسمانش چنگ نزنم.

تنها به تو پناه می آورم ای خداوند بخشایشگر مهربان از ستم و دشمنی و مصائب روزگار و اندوههای پیاپی و پیشامدهای ناگوار دوران و گذشت عمر پیش از مهیا شدن و توشه برداشتن

و تنها از تو راهنمایی میجویم به سوی آنچه خیر و صلاح من در آن است

و فقط از تو یاری میخواهم در آنچه پیروزی و رستگاری با آن همراه است

و تنها به تو دل می بندم در پوشیدن لباس عافیت و کمال آن و فراگیری سلامتی و دوام آن

و به تو پناه می آورم ای پروردگار از وسوسه های شیاطین

و دوری میجویم به یاری سلطنت تو از ستم پادشاهان.

پس آنچه از نماز و روزه ام صورت گرفته پذیرا باش و فردا و روزهای پس از آن را برایم بهتر از این ساعت و امروزم قرار ده و مرا در بین خویشاوندان و بستگانم عزیز گردان و در بیداری و خواب نگهدارم باش.

چرا که تویی خدایی که بهترین نگهدارنده و مهربان ترین مهربانان هستی.

خداوندا من در امروزم و یکشنبه های دیگر از شرک و بدبینی به سوی تو بیزاری میجویم و دعایم را تنها برای تو خالص میگردانم تا در معرض اجابت قرار گیرد و پایداری میکنم بر طاعتت به امید پاداش تو.

پس درود فرست بر بهترین آفریده ات محمد آنکه دعوت کننده مردم به حقانیت تو بود

و مرا عزیز گردان به عزت ذلیل ناپذیر خود و مرا به دیده خواب ناپذیر خود حفظ کن

و کارم را با گسستن از همه خلق و پیوستن به تو تمام کن و عمرم را با آمرزش خویش پایان بخش.

همانا تویی بسیار آمرزنده و مهربان.

إلهی آمین.

وبلاگ شخصی مهدی تقوی نوقابی تو ,مهربان ,آنچه ,پس ,مرا ,میجویم ,به تو ,و مرا ,و جز ,جز به ,به سویمنبع

دعای روز دوشنبه

دعای روز سه شنبه

مناجات صبحگاهی امروز من

دعاي روز يكشنبه

دعای روز شنبه

مناجات صبحگاهی 1 من

مناجات صبحگاهی 2 من

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آموزش طراحی نیوز پلاس markazbearing دانشگاه الزهرا بابل ipaydaywarna evelynpmjstk1 Netz رینگ لایت سلام مووی | مرجع دانلود فیلم و سریال به همراه دوبله فارسی آرامش کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد مقالات دانشجویی, پایان نامه و پاورپوینت های کاربردی